EMCOOLS HypoCarbon®

MATY CHŁODZĄCE EMCOOLS HYPOCARBON® Flex.Pad™ i Brain.Pad™

Maty Flex.Pad™ to przyjazny dla skóry i nieinwazyjny system chłodzenia, który służy do obniżania temperatury ciała pacjentów w takich przypadkach jak: hipertermia, NZK, udar, zawał mięśnia sercowego, sepsa, wstrząs septyczny, urazowe uszkodzenie mózgu i gorączka, a także miejscowe leczenie bólu przy tępych urazach jak np. urazy tkanek miękkich i rehabilitacja pooperacyjna).

Zobacz jak łatwo je użyć!

ŁATWY I EFEKTYWNY SPOSÓB NA ZWALCZANIE GORĄCZKIBrainPad_Lady

Aż do 75% pacjentów w stanie krytycznym cierpi z powodu gorączki, którą powszechnie uznaje się za przyczynę słabego stanu zdrowia lub zgonu pacjenta.

Wytyczne wielu liczących się organizacji takich jak Brain Trauma Foundation podkreślają wagę szybkiego zwalczania gorączki.

Szybkie chłodzenie jest szczególnie istotne w przypadku gorączki zagrażającej życiu pacjenta lub gdy stosowanie antypiretyków nie przynosi efektów. Dowiedziono, że oba systemy chłodzenia powierzchniowego EMCOOLS Flex.Pad™ i Brain.Pad™ są bezpieczne i wyjątkowo skuteczne w leczeniu gorączki w różnych okolicznościach, np. TBI, udar lub sepsa.

Przy użyciu zaledwie kilku mat można osiągnąć współczynnik obniżania temperatury aż do 3.3°C na godzinę. Maty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mrozić je w zwykłych zamrażarkach i zastosować w ciągu minuty.

Główne cechy EMCOOLS HypoCarbon®

  • Łatwe przygotowanie i szybkie zastosowanie
  • Zapewniają mobilność i dostęp do pacjenta
  • Przezierne i bezpieczne podczas RTG, TK i MR
  • Równoczesne chłodzenie wielu pacjentów

Pliki do pobrania:
Broszura (PDF, 2 MB)
Ulotka (PDF, 695 KB)

W przypadku zainteresowania produktami, prosimy o kontakt z koordynatorem projektu:
Mateusz Bączyński
tel. +48 722 227 255
mateusz@lmline.pl